Evropë SQEvropë.Portal SQ

Abramoviç e padit Këshillin e BE-së

Miliarderi rus Roman Abramoviç ka parashtruar padi kundër Këshillit të Bashkimit Evropian sepse Abramoviç si pjesë e serisë së masave të drejtuara drejt Rusisë dhe aleatëve të presidentit rus Vladimir Putin.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle