0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQ

ABM: Pretendime dhe akuza të pabaza për të gjithë sektorin bankar

Asociacioni i Bankave të Maqedonisë (ABM) i hodhi poshtë dhe i cilësoi si plotësisht të pabaza pretendimet për sektorin bankar që u prezantuan sot në konferencën për media ku u prezantua raporti i hetimit për falimentimin e "Eurostandart Bank", i përgatitur nga ekspertë me kërkesë të aksionarit më të madh Trifun Kostovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle