Botë SQBotë.Portal SQ

Abij: Do ta varrosim armikun me gjakun tone dhe sërish Etiopinë do ta bëjmë të famshme

Me rastin e vitit të parë të fillimit të luftës në zonën etiopiane Tigraj, kryeministri dhe laureati i Çmimit Nobël për paqe, Abij Ahmed, sot bashkëqytetarëve u premtoi se “do t’i varrosim armiqtë me gjakun tonë”.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle