0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQ

Abij Ahmed: Ushtria etiopiane nuk do të tërhiqet as për një centimetër derisa nuk varroset armiku

Kryeministri i Etiopisë Abij Ahmed, i cili dje arriti në front, në rajonin verilindor të Afarit, deklaroi se “nuk do të tërhiqet për asnjë centimetër derisa armiku nuk varroset dhe nuk sigurohet liria për Etiopinë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle