0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Abgellovska-Bezhoska: Banka popullore ndërmerr masa adekuate për përballje me inflacionin

Guvernatorja e bankës popullore, Anita Angellovska-Bezhoska dhe zëvendësguvernatorja Ana Mitreska sot patën takim pune me euroambasadorin Dejvid Gir, shefen e Sektorit ekonomik pranë Delegacionit të BE-së, Mari-Madlen Kanelopulu dhe këshilltarin ekonomik në Sektorin për operacione pranë Delegacionit të BE-së, Alesandro Zanota.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle