Magazinë SQ

“ABBA” publikoi edhe këngën e tretë nga albumi i radhës

Më pak se dy muaj pas publikimit të dy këngëve të para nga albumi i ri "ABBA", i cili ndodhi katër dekada pas regjistrimit të tyre të fundit, grupi tani ka publikuar këngën e tretë nga albumi i ri. përpilimi. Kënga titullohet “Just a Notion” dhe e maban tingullin e njohur të grupit legjendar suedez.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle