Ballkan SQBallkan.portal SQ

Abazoviq: Shpresoj se së shpejti do të kemi qeveri

Zëvendëskryeministri i Malit të Zi dhe  lider i LQ URA Dritan Abazoviqi mbrëmë shfaqi shpresë se së shpejti do të formohet qeveria e re, ndërsa nëse kjo nuk ndodh, nuk shef problem në mbajtjen e zgjedhjeve të reja.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle