Ballkan SQBallkan.portal SQ

Abazoviq: Qeveria malazeze miratoi sanksione kundër Rusisë

Qeveria e Malit të Zi në mandatin e saj teknik në seancën e sotme miratoi pako të masave kufizuese kundër Rusisë, deklaroi nënkryetari dhe mandatar Dritan Abazoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle