Ballkan SQBallkan.portal SQSvet.Slajder SQ

Abazoviq: për t’u zgjedhur qeveri e re, dikush dihet ta rrëzojë këtë aktualen

Për t'u zgjedhur qeveri e re dikush duhet ta rrëzojë aktualen, deklaroi sot zëvendëskryeministri malazez dhe lider i Lëvizjes qytetare URA, Dritan Abazoviq.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle