Ballkan SQBallkan.portal SQ

Abazoviq nesër në vizitë në Beograd – pritet të ngrohen marrëdhëniet mes Malit të Zi dhe Serbisë

Kryeministri malazez Dritan Abazoviq nesër do të udhëtojë për vizitë zyrtare në Beograd, ku do të pritet nga kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, me të cilën do të ketë një takim bilateral dhe një takim të delegacioneve të të dy qeveritë, pastaj do të ketë takim me presidentin Aleksandër Vuçiq, njoftoi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle