0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQPolitikë SQShoqëri SQ

Abazoviq: E keni dorën e shtrirë nga Mali i Zi për çdo iniciativë e cila çon drejt avancimit të Ballkanit Perëndimor

Të kaluarën nuk mund ta ndryshojmë, por vetëm të ardhmen. Zgjedhja është tek ne. Iniciativën "Ballkani i Hapur" e përjetoj si ndihmë së bashku të krijojmë një të ardhme në progresin ekonomik, në biznes, në mobilitet më të madh të qytetarëvem në bashkëpunim më të madh në të gjitha fushat. Çdo iniciativë e cila mund të çojë drejt progresit dhe pajtimit do të ketë mbështetje nga Qeveria e Malit të Zi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle