Ballkan SQBallkan.portal SQ

Abazoviq dhe Vuçiq u takuan në Davos: Marrëdhëniet ndërmjet Malit të Zi dhe Serbisë janë prioritet

- Marrëdhëniet ndërmjet Malit të Zi dhe Serbisë janë prioritet, deklaroi sot kryeministri malazez Dritan Abazoviq, i cili u takua me presidentin serb Aleksandar Vuçiq në Forumin ekonomk botëror në Davos.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle