0_Web_Aktuale SQAnalizë SQMIA Investigon SQ

A ka të drejtë SHBA-ja se Evropa është para një lufte të re?

 Të përballur me njërën prej krizave më serioze të sigurisë në botë që në kohën e Luftës së Ftohtë si ajo kubane nga viti 1962, Uashingtoni zyrtar dhe shumë media amerikane tani më me muaj zëshëm alarmojnë se prania e ushtarëve rusë në kufirin me Ukrainën është një parathënie për luftë të madhe "potencialisht të pashmangshme" në Evropë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle