0_Web_Aktuale SQBiznes SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

OEMVP: Sanksionet kanë qenë të pritshme, pasiguria në aspektin e sigurisë mund t’i ulë në mënyrë drastike investimet

Ne jemi anëtare e plotfuqishme e NATO-s dhe pikërisht për këtë duhet t'u përshtatemi politikave globale që janë në interes të Aleancës, ndërsa synojnë paqen dhe stabilitetin në botë, veçanërisht në vendet anetare. Duke pasur parasysh edhe përcaktimin tonë euroatlantik, mbështetja dhe vendosja e sanksioneve kundër Rusisë ishte e pritshme, vlerëson Oda Ekonomike e Maqedonisë Veriperëndimore (OEMVP).

Butoni Kthehu në krye
Mbylle