Foto SQFotoservis SQ

9 maji – Dita e fitores mbi fashizmin dhe dita e Evropës

9 maji - Dita e fitores mbi fashizmin dhe dita e Evropës, vendosja e luleve para monumentit "Çlirimtarët e Shkupit"

Butoni Kthehu në krye
Mbylle