0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Оsmani-Bërnz: Marrëdhëniet bilaterale mes dy vendeve janë jashtëzakonisht të forta dhe miqësore

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani, sot realizoi takim me ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Republikën e Maqedonisë së Veriut, Kejt Meri Bërnz.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle